KOHAVISION - KTV online - Television live


Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV
Country:  Albania
Category: Music
KOHAVISION - KTV 3 from 5
2 vote(s)
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Kosova ka tre televizione kombëtare dhe KTV-ja është televizioni më alternativ ne Kosove, me nje shikueshmeri urbane dhe program 24-oresh.
KOHAVISION - KTV  אלבניה - מוסיקה
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3 מתוך 5
2 קולות
Albanian TV of America  אלבניה - כללי
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
2.7 מתוך 5
4 קולות
Rrokum TV  אלבניה - כללי
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 מתוך 5
6 קולות
RTK 1  אלבניה - טלוויזיה מקומית
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 מתוך 5
2 קולות
TV SHENJA  אלבניה - חדשות
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 מתוך 5
2 קולות
Ora News  אלבניה - כללי
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 100
5 מתוך 5
1 קולות